top of page

O nás

Vážení klienti a partneři, 

dovolte nám na následujících řádcích poodhalit příběh naší rodinné společnosti Spoříme do Zlata s.r.o.

Spolu s našimi kolegy již více než 25 let pečujeme o to nejdůležitější - o Vaši důvěru.

Rodiny Mošnova a Francova

Zlaté šperky
Poznejte nás blíže

Jsme česká rodinná firma s tradicí od roku 1994, která se zabývá výrobou zlaté a stříbrné řetězoviny, přívěsků, náušnic a jiných šperků. Jako rodina jsme nejvíce hrdí na to, že se nám povedlo to, co se nepovedlo nikomu jinému v České republice ani jinde ve střední Evropě. Vybudovali jsme v Červeném Kostelci továrnu a stali jsme se jediným výrobcem řetízků z drahých kovů ve střední Evropě. Téměř třicet let je naše jméno synonymem kvality ve šperkařském průmyslu, to dokazujeme tím, že dáváme na naše řetízky doživotní záruku. Na celém světě existuje pouze 10 továren, které vyrábí řetízky v takovémto rozsahu.                                                                                                               

Rozhodli jsme se dát možnost všem lidem, kteří chtějí rozložit možná rizika a ukládat část svého příjmu do drahých kovů a tím bezpečně zhodnotit své peníze a v neposlední řadě je ochránit před inflací. Začněte Spořit do zlata a do stříbra právě s námi a získejte tak jistotu, že spolupracujete s jedněmi z nejerudovanějších lidí v oboru.

S námi spoříte do drahých kovů formou vámi zvolených pravidelných měsíčních splátek do zlatého nebo stříbrného slitku. Každý měsíc Vám po obdržení Vaší platby nakoupíme v daném okamžiku část vašeho slitku v gramech dle aktuální ceny na burze. Zároveň obratem obdržíte zprávu o stavu vašeho konta a množství vámi naspořeného drahého kovu. Ve chvíli, kdy dospoříte vámi předem zvolenou cílovou částku a kompletní slitek, doručíme Vám ho do vlastních rukou. Kdykoliv v průběhu spoření jsme vám schopni reálně prokázat hodnotu a množství vámi nakoupeného zlata a stříbra.

Výhodou okamžitých časových online nákupů je, že při klesající ceně drahých kovů se Vám připisují větší objemy slitků v gramech a tím ještě více zhodnocujete vaše vklady.  Naší největší dominantou je jistota a bezpečí. Jsme rodinná firma se sídlem v Červeném Kostelci, která je založena na maximální serióznosti a pokoře vůči svým zákazníkům.  Naši obchodní partneři jsou největší světoví zpracovatelé drahých kovů. Můžete si být tak jistí, že pro vás nakupujeme drahé kovy od světově renomovaných firem.

Celou dobu našeho podnikání jsme se řídili motem: „Nestačí zákazníka získat, ale udržet si ho“. Jen spokojený zákazník je schopen firmě přinést trvalou prosperitu“. V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit a rádi Vám poradíme.

OVĚŘENÁ

RODINNÁ

FIRMA

TRADIČNÍ

VÝROBCE

ŠPERKŮ

ČESKÝ

SPOLEHLIVÝ

ZAMĚSTNAVATEL

SPOLEČNĚ

25 LET

K VAŠIM SLUŽBÁM

JSME ZDE PRO VÁS

RÁDI VÁM KDYKOLIV PORADÍME

Adresa

Sokolská 254
Červený Kostelec 549 41

Telefon

+420 774 303 729

Email

Okamžitý přístup k Vašem investicím v našem novém investičním portálu.

bottom of page